One Bedroom Clapham Junction Retreat

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gasten kunnen kiezen voor een verblijf in 1-slaapkamer One Bedroom Clapham Junction Retreat Londen appartement wanneer ze de Clapham wijk in Londen bezoeken. Dit appartement van 60 m^2 omvat een draadloos internet in de hele accommodatie.

One Bedroom Clapham Junction Retreat appartementen bieden uitzicht op de tuin. Deze accommodatie heeft een badkuip, een apart toilet en een douche voor uw comfort. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

Maak uw verblijf nog aangenamer in dit appartement met een gedeelde keuken, ingericht met een magnetron, een waterkoker en een koelkast voor uw comfort. The Northcote trakteren gasten op gezonde gerechten en is op 500 meter ervandaan.

Het is op 6 km van het Imperial War Museum gelegen, terwijl Clapham Junction treinstation op 10 minuten wandelen ligt. Tot de interessante bezienswaardigheden behoort onder andere Recipease Clapham, gelegen vrij dicht bij het 1-badkamer appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near One Bedroom Clapham Junction Retreat Londen
Central London Battersea & Clapham Retreat
Mobiele prijsaanbieding

Central London Battersea & Clapham Retreat

8.6
Fantastisch 5 beoordelingen
294 m van de accommodatie
Apartment In The Heart Of Battersea
Mobiele prijsaanbieding

Apartment In The Heart Of Battersea

935 m van de accommodatie
Fantastic Split-Level Flat Next To Battersea Park
Mobiele prijsaanbieding

Fantastic Split-Level Flat Next To Battersea Park

1.2 km van de accommodatie
USD 511 USD 460
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij One Bedroom Clapham Junction Retreat appartement?
      Het dichtstbijzijnde treinstation is Clapham Junction, gelegen binnen 10 minuten lopen vanaf One Bedroom Clapham Junction Retreat appartement.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van One Bedroom Clapham Junction Retreat appartement?
      Restaurants in de buurt van One Bedroom Clapham Junction Retreat appartement zijn onder andere The Northcote en Biscuiteers Boutique and Icing Cafe restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Biedt One Bedroom Clapham Junction Retreat appartement internetverbinding?
      One Bedroom Clapham Junction Retreat appartement biedt wifi in de hele accommodatie.
    • Is er een keuken in One Bedroom Clapham Junction Retreat appartement?
      Bij One Bedroom Clapham Junction Retreat appartement vinden gasten een gedeelde keuken met een magnetron.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 60 m².
    • Biedt One Bedroom Clapham Junction Retreat appartement een mooi uitzicht?
      Ramen van One Bedroom Clapham Junction Retreat appartement openen zich naar de tuin.
    • Ligt One Bedroom Clapham Junction Retreat appartement naast het treinstation?
      Het treinstation Clapham Junction bevindt zich in de buurt van One Bedroom Clapham Junction Retreat appartement.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    One Bedroom Clapham Junction Retreat Londen
    100% Geverifieerde Beoordelingen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten